HALUXY – „KOSME-TYCZKA”__premiera 10/03/23

Specjalnie na Dzień Chłopaka (czyli wspomnienie ’40 męczenników z Sebasty’… ) – przygotowaliśmy opowieść o współczesnym świecie, pełnym niezrozumienia i niedomówień. Premiera świeżo wypumeksowanej formacji HALUXY.

PERSONEL:
Jacek Bienias – brzmienia metaliczne, bębnienia
Filip Przybylski – brzmienia orkiestrowe, wokal, tekst

mix – Michał „Jurgen” Jaroszewicz
obrazek – Marcin Siudmak (M7)

Especially for Boy’s Day! (or the memory of ’40 martyrs of Sebasta’… ) A story about the modern world, full of misunderstandings and understatements.

© ℗ Jacek Bienias & Filip Przybylski, wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved, 2023.

HALUXY to polsko-polskie duo prezentujące nagrania słowno-muzyczne w stylu funk-punk/aluminium. Dysponujemy sprzętem dewizowym oraz elektroniką ze sklepu z elektroniką. Szczerze liczymy na podbój krajowych (lasy Podlasia), a zwłaszcza pozakrajowych list przebojów (Indonezja, Birma, Małe Antyle – w tym Brytyjskie Wyspy Dziewicze, oraz z większych Antyli – Jamajka). W niedalekiej przyszłości planujemy konto w mediach społecznościowych – będziemy bliżej tego, co dziś naprawdę ważne: codziennej troski o wygląd ust, cery, dłoni, paznokci i stóp (stąd nawiązanie do stóp w naszej nazwie) i o to gdzie warto wyjechać by sfotografować się z basenem. Życzymy przyjemnego lotu!

face-turquoise-covering-eyesWyszczekana strona Filipa Przybylskiego. Skocz też na bajchi.filipprzybylski.pl - stronę z bajkami